RB Leipzig radi snažnu momčad za novu sezonu

Bundesliga 8. srp 202020:07 > 20:10
(Photo by Alexander Hassenstein/Getty Images)

Leipzig je danas dosta aktivan što se tiče dovođenja novih igrača, a njemački klub predstavio je i drugo pojačanje.

Iz Uprave je naime, potvrđeno da su doveli Hee-chan Hwanga iz Red Bull Salzburga za devet milijuna eura, ali on nije jedino pojačanje koje je danas stiglo u Leipzig.

Bundesligaš se prije nekoliko minuta ponovo oglasio na službenoj stranici, te su potvrdili da je stigao još jedan igrač.

Riječ je o njemačkom nogometašu Benjaminu Henrichsu koji je u Leipzig stigao iz Monaca na posudbu do kraja sezone. Njemački klub će imati priliku da otkupi njegov ugovor narednog ljeta.

Ovaj 23-godišnji desni bek prošle sezone u dresu Monaca upisao je 15 nastupa u svim natjecanjima. Prije ovog kluba igrao je još za Bayer Leverkusen u kojem je i ponikao.