Thiago sigurno napušta Bayern, Klopp je na potezu

Bundesliga 4. srp 202010:23 > 10:25
Getty Images/Sebastian Widmann

Karl-Heinz Rummenigge, generalni direktor minhenskog Bayerna, potvrdio je da Thiago Alcantara želi napustiti klub.

Španjolskom veznjaku ugovor s Bavarcima ističe sljedeće ljeto i ne želi produžiti suradnju.

Povezano

To znači da će Bayern praktično biti primoran prodati ga već ovog ljeta kako bi nešto ipak zaradio.

Najozbiljniji kandidat za potpis 29-godišnjeg igrača je Liverpool. Mediji su prenijeli da je pitanje dana kad će transfer biti realiziran.

Thiago je vrhunski momak na terenu i van njega. Ozbiljno smo razgovarali prethodnih dana, ispunili smo mu sve želje, ali izgleda da on želi još neki izazov, uraditi nešto novo“, rekao je Rummenigge, ne spominjujući Liverpool.

Jučer je izašla informacija da je Jurgen Klopp ozbiljno zainteresiran za Thiaga, tako da bi sada vrlo lako do tog transfera moglo doći.

Thiago je član Bayerna od 2013. godine, kad je za 25 milijuna eura stigao iz Barcelone.

Do sad je odigrao 230 utakmica i postigao 31 pogodak te podijelio 37 asistencija.