Napokon službeno! Leroy Sane je novi igrač Bayerna

Bundesliga 3. srp 202010:11 > 10:16
Laurence Griffiths/Getty Images

Njemački prvak napokon je objavio da je Leroy Sane njihov novi igrač

24-godišnji krilni napadač je jučer obavio liječničke preglede i potpisao ugovor u prostorijama bavarskog velikana. Na taj način je realiziran njegov transfer navodno vrijedan 50-ak milijuna eura.

Povezano

Jučer je Bayern greškom na jednom od službenih stranica objavio fotografiju Sanea sa potpisa ugovora, iako se to trebalo dogoditi tek danas.

“Jako smo sretni što Leroy postaje igrač Bayerna. On je igrač koji pravi razliku i pojačat će naš tim svojim kvalitetom. Sa Sergeom Gnabryjem, Kingsley Comanom i Leroyem smo sada fleksibilni na najvišem nivou na krilnim pozicijama koje su jako važne za našu igru. Želio bih se zahvaliti Manchester Cityju na povjerljivim i konstruktivnim pregovorima”, izjavio je sportski direktor Bayerna Hasan Salihadmižić.

“Bayern je jako veliki klub i ima velike ciljeve. Ti ciljevi i meni odgovaraju. Radujem se novom izazovu i jedva čekam početi trenirati s ekipom. Trenera Hansija Flicka poznajem još iz U21 reprezentacije, tamo smo imali jako dobre odnose… Želim osvojiti što više naslova s Bayernom, a Liga prvaka je prioritet”, izjavio je novi igrač Bayerna.

Inače, Sane je prehodne četiri godine proveo u Manchester Cityju, klubu u koji je stigao iz Schalkea. Ipak, već neko vrijeme je bio nezadovoljan svojim statusom u ekipi, a sada mu se ispunila želja za promjenom sredine.