Sancho otkrio da je u pregovorima s velikanom

Bundesliga 15. lip 20208:26 > 8:31
Getty Images/Alex Grimm

Mladi engleski reprezentativac i jedan od najvećih talenata svjetskog nogometa otkrio s kojim klubom pregovara

Engleski reprezentativac Jadon Sancho ovog ljeta će čini se biti jedna od glavnih tema špekulacija oko ljetnog prijelaznog transfera.

Sancho je prije tri godine stigao iz Manchester Cityja u Borussiju Dortmund i to je za njega bio pun pogodak. Ovaj 20-godišnji nogometaš je oduševio svojim igrama u dresu njemačkog kluba i našao se na meti mnogih klubova.

U posljednje vrijeme Sancho se najviše povezivao s prelaskom u Manchester United, ali čini se da od toga neće biti ništa jer je Dortmund za njega postavio cijenu od čak 120 milijuna eura.

Međutim, čini se da bi moglo doći do velikog preokreta na kraju sezone. Naime, engleski mediji objavili su sinoć da i City želi vratiti Sancha u svoje redove, te da je Pep Guardiola to zatražio još prije nekoliko mjeseci.

Daily Star piše da je Sancho čak svojim bliskim prijateljima otkrio da pregovara sa Cityjem oko povratka u ovaj klub, te da nema ništa protiv toga što je iznenadilo mnoge zbog načina na koji ga su se Građani prelako odrekli.

Sancho je u Dortmund stigao za svega osam milijuna eura, a sada bi City mogao za svog bivšeg igrača platiti preko 100 milijuna eura. Ovaj ofanzivac ima želju da se vrati u Englesku, te će naredna destinacija gotovo sigurno biti Manchester, ali je pitanje hoće li to biti United ili City.