Bayern u finalu Kupa, Perišić zabio prvi gol na susretu

Bundesliga 10. lip 202022:49 > 22:51
Alexander Hassenstein/Bongarts/Getty Images

Bayern je rano došao u vodstvo, u 14. minuti susreta Thomas Müller je ubacio loptu, a Perišić je glavom pogodio za 1-0

Minhenski Bayern se treću godinu zaredom plasirao u finale Kupa gdje će igrati protiv Bayer Leverkusena nakon što je u srijedu sa 2-1 u Allianz Areni svladao Eintracht, a strijelac prvog gola za minhenski klub bio je hrvatski reprezentativac Ivan Perišić.

Bayern je rano došao u vodstvo, u 14. minuti susreta Thomas Müller je ubacio loptu, a Perišić je glavom pogodio za 1-0. Eintracht je izjednačio u drugom poluvremenu nakon što su u igru ušli Danny da Costa i Kamada. Izjednačujući pogodak za Eintracht je u 70. minuti postigao Danny da Costa, a Kamada je asistirao. No, pet minuta poslije Lewandowski dovodi ponovno Bayern u vodstvo.

Perišić je igrao do 61. minute kada ga je zamijenio Lucas Hernandez.

U prvoj polufinalnoj utakmici Kupa igranoj jučer Bayer iz Leverkusena je kao gost slavio protiv četvrtoligaša Saarbrückena sa 3-0.