Sancho napravio novu glupost, čeka se reakcija kluba

Bundesliga 4. lip 202011:21 > 11:26
(Photo by Lars Baron/Getty Images)

Jadon Sancho oduševljava igrama u dresu Borussije Dortmund ove sezone. Postigao je 17 pogodaka i podijelio 16 asistencija te se 'pola Europe' otima za njega.

Međutim, ponašanje van terena nije ni blizu onog na terenu i čelnici ‘Milijunaša’ imaju velikih problema s 20-godišnjim igračem.

Naime, u Borussiji Dortmund ozbiljno razmišljaju da kazne svog nogometaša jer je otputovao u Englesku bez dozvole i to za vrijeme izolacije.

On je već imao problema s upravom ovog kluba jer je objavio fotografije kod frizera sa svojim kolegama iz kluba, sve to u jeku pandemije koronavirusa. Sada je ponovo napravio glupost, jer je kako prenose engleski mediji, došao u kratku posjetu u Englesku, ali bez znanja svog kluba i čelnika Bundeslige.

Ostaje da vidimo kakva će kazna biti za ovo, ali odavno je jasno da Sancho sve to radi kako bi što prije napustio Borussiju i ptopisao za nekog od europskih velikana.