Karius će se napokon skrasiti u ligi petice

Bundesliga 23. svi 202018:58 > 19:00
Printscreen

Loris Karius, čovjek koji će vječno ostati upamćen po pogrškama u finalu Lige prvaka između Liverpoola i Reala, napokon pronašao klub koji bi mu trebao donijeti sreću

Njemački golman Loris Karius ovog ljeta će vjerojatno napustiti Liverpool.

Ovaj 26-godišnji čuvar mreže odavno je precrtan na Anfieldu. Nitko mu ne može zaboraviti kikseve u finalu Lige prvaka protiv Real Madrida i Karius će definitivno biti prodan.

Nije se previše Karius proslavio na na posudbi u Bešiktašu. Često je griješio, izazvao je gnjev navijača, a na kraju je odlučio da ode iz Istanbula zbog kašnjenja plaća.

Od naredne sezone Karius bi se konačno mogao skrasiti i to u redovima berlinske Herthe. Navodno je ovaj klub veoma zainteresiran za njegove usluge i učinit će sve da ga dovede.

Liverpool i Hertha imaju odlične odnose u posljednjih nekoliko godina. Sigurno je da njemačkom klubu Redsi neće praviti previše problema oko cijene za Kariusa, pa bi se ovaj golman mogao skrasiti u nekom klubu.

Vidjet ćemo hoće li se to i dogoditi jer za njega mjesta na Anfieldu više nema.