Bayern bira između tri sjajna ofanzivca

Bundesliga 8. tra 202013:31 > 13:37
Alexander Hassenstein, Getty Images

U Bayernu će ovog ljeta biti prometno i to poprilično

Minhenski Bayern će tijekom ljeta u svoje redove dovesti trojicu novih igrača.

Na sastanku rukovodstva kluba odlučeno je da je prioritet u ljetnom prelaznom roku dovođenje jednog ofanzivca u ekipu, a trojica kandidata su za potpis.

Imena koja se povezuju s Bayernom su Leroy Sane, Timo Werner i Kai Havertz, te će barem jedan od njih završiti na Allianz Areni ovog ljeta.

Međutim, trener Hansi Flick je protiv dovođenja igrača koji bi koštao više od 100 milijuna eura. To je cijena Leroyja Sanea, no Bayern će probati spustiti cijenu ovog igrača jer im je on prvi pik.

Pored jednog ofanzivnog fudbalera u Bayern će doći i dvojica defanzivaca. Pojačat će se dodatno bekovske pozicije, a u nadolazećem razdoblju će skauti imati zadatak pronaći adekvatne igrače na desnom i lijevom beku.

Joshua Kimmich će od naredne sezone igrati konstantno u veznom redu, Alvaro Odriozola odlazi nakon posudbe, pa će novi igrač biti angažiran na desnom beku.

Također, u Minhen bi trebao stići i na lijevi bek kao podrška za Alphonsea Daviesa, iako ovu poziciju mogu igrati David Alaba i Lucas Hernandez.

Flick na ovaj duo računa kao stopere i neće ih koristiti na lijevom beku, te će Daviesu dodati još jednog igrača na ovoj poziciji.

(Photo by Mike Hewitt/Getty Images)