Klose se vraća u Bayern?

Bundesliga 8. tra 20208:48 > 8:52
Paolo Bruno/Getty Images

Legenda njemačkog nogometa Miroslav Klose mogao bi se vratiti u Minhen

Trener Bayerna Hans-Dieter Flick potvrdio je da bi Miroslav Klose mogao biti njegova ‘desna ruka’.

Flick (55) je na Allianz Areni najprije predstavljen kao privremeno rješenje, ali kako je pod njegovim vodstvom klub u 21 utakmici ostvario fantastičan učinak (18 pobjeda, jedan remi i samo dva poraza), dogovorena je dugoročna suradnja.

U međuvremenu Flick je počeo planirati već kako bi mogla njegova momčad izgledati sljedeće sezone, a u planu ima i ojačati svoj stručni stožer s, ni manje ni više, nego legendarnim Miroslavom Kloseom.

Potvrdio je to i sam Flick.

‘Obavili smo razgovor. Klose je veoma lojalan i ima mnogo vještina, pa nema sumnje da bi dobro došao našem klubu. Ali, važno je da o tome ne pričamo previše i da se odluka donese bez utjecaja medija’, istakao je Flick.

U razgovoru za njemačke medije Flick je također dodao kako radi na tome da u klubu zadrži igrače poput Manuela Neuera, Thiaga i Davida Alabe, vjerujući da će oni u konačnici slijediti primjer Thomasa Mullera i produžiti ugovore.

Alexander Hassenstein / Staff