Kraj karantete: Olmo i društvo ponovno treniraju

Bundesliga 21. ožu 202011:12 > 11:14
Giuseppe Bellini/Getty Images

Kicker piše da se u trening kampu Leipziga počelo raditi u specijalnim uvjetima: Radi se u malim grupama, a tijekom treninga nema fizičkog kontakta igrača.

Iako je koronavirus odgodio većinu profesionalnih sportskih natjecanja najmanje do 3. travnja, u Bundesligi se jedan prvoligaš vratio treninzima.

Radi se o klubu bivšeg dinamova Danija Olma, Red Bull Leipzigu, koji međutim ništa ne prepušta slučaju, pa je napravljen plan kako da se rizik od širenja koronavirusa spusti na najniži nivo.

RB Leipzig je prekid Bundeslige dočekao na trećoj poziciji, dok se ekipa koju vodi mladi Nagelsmann uspjela plasirati i u četvrtfinale Lige prvaka.