Bayern momčadi zabranio kontakt i selfieje s navijačima

Bundesliga 28. velj 202021:42 > 21:47
Julian Finney/Getty Images

Uprava minhenskog Bayerna zbog zloglasnog koronavirusa je odlučila igračima zabraniti potpisivanje autograma kao i selfije s navijačima.

Koronavirus u nekoliko je dana poharao i Europu, a iako je žarište u Italiji, i ostale zemlje su itekako oprezne po pitanju opasne bolesti.

Uprava minhenskog Bayerna tako je odlučila igračima zabraniti potpisivanje autograma kao i selfije s navijačima.

“Po preporuci doktora Rolanda Schmidta rukovodsvo kluba je odlučilo zabraniti igračima potpisivanje autograma, kao i selfie fotografiranje s navijačima. Tražimo razumijevanje navijača i svih posjetitelja treninga našeg tima”, priopćeno je iz Bayerna.

Nije Bayern jedini koji je to napravio. U Engleskoj su Newcastle i West Ham igračima zabranili rukovanja, a londonski klub je igračima osiugrao antibakterijske gelove.