Olmo startao i asistirao u velikoj pobjedi Leipziga

Bundesliga 15. velj 202018:03 > 18:07
Dan Mullan/Getty Images

Red Bull Leipzig barem je privremeno skočio na čelo Bundeslige nakon uvjerljive 3:0 domaće pobjede nad Werderom iz Bremena.

Bivši igrač Dinama Dani Olmo našao se u prvih 11 u ovoj utakmici na poziciji polušpice i bio je jedan od najboljih pojedinaca na terenu, a svoju predstavu je konkretizirao i jednom asistencijom.

Lukas Klostermann zabio prvi pogodak na utakmici u 17. minuti. Asistirao mu je Patrick Schick, a Schick se onda upisao i u strijelce u 39. minuti nakon što mu je Olmo ubacio iz kornera.

Konačnih 3:0 u 46. minuti utakmice postavio je Nordi Mukiele na asistenciju Konrada Laimera. Leipzig je sada prvi s 45 bodova, a Bayern koji ima 43 sutra ide u goste kod Kolna.