Ubojiti Kramarić zabio i asistirao protiv Wolfsburga!

Bundesliga 15. velj 202017:23 > 17:25
Matthias Hangst/Bongarts/Getty Images

Kramarić je zabio iz jedanaesterca u 60. minuti i poravno rezultat na 2:2, no njegova momčad primila je treći pogodak u 71. minuti i tako izgubila s 3:2.

Hrvatski nogometni reprezentativac Andrej Kramarić bio je strijelac u porazu svog Hoffenheima od Wolfsburga na domaćem terenu.

Fantastičan je u momčadi Vukova bio Weghorst koji je zabio sva tri pogotka za svoju momčad (18., 52., 71.), a osim Kramarića, za Hoffenheim je još pogodio i Baumgartner u 45. minuti, a Kramarić je upisao i asistenciju za taj pogodak.

Kramariću je ovo bio sedmi pogodak sezone i usprkos problemima s ozljedama vrijeme na terenu koristi na fantastičan način, a Hoffenheim se trenutno nalazi na 8. mjestu ljestvice s 33 boda. Wolfsburg je 9. s dva boda manje.