Legenda Herthe: Niko, dolazim po tebe s tačkama!

Bundesliga 12. velj 202010:22 > 10:23
Getty Images/Alex Grimm

Kako je Jürgen Klinsmann jučer sam sebi dao otkaz na klupi Herthe iz Berlina, počelo se nagađati tko će ga naslijediti...

Još prošle jeseni, po odlasku Ante Čovića s klupe berlinskog bundesligaša, po mnogima je Niko Kovač bio glavni favorit za preuzimanje klupe svog bivšeg kluba, iz grada u kojemu je rođen.

Tim prije jer je koji tjedan ranije i sam dobio otkaz u Bayernu. No, posao je ipak dodijeljen Klinsmannu, koji je sad od njega odustao, razočaran time kako se u Herthi radi.

Tako se opet otvara pozicija za Kovača, a da ga u miljeu oko kluba vole, cijene i žele potvrdio je bivši igrač Herthe Axel Kruse, svojevrsna klupska igračka legenda:

– Niko Kovač je rješenje. Niko, ako gledaš, s tačkama ću doći po tebe – izjavio je Kruse u jednom njemačkom mediju.