Iz Bayerna iznenadili: Ronaldo je prestar za nas!

Alessandro Sabattini/Getty Images

U njemačkim medijima pojavila se informacija da uprava Bayerna razmišlja o dovođenju jednog od najboljih nogometaša sveta.

Registracija novog automobila Ronalda glasi na okrug u Bavarskoj što je pokrenulo nagađanja da Bayern kreće po jednog od najboljih nogometaša svih vremena koji do 2022. ima ugovor s Juventusom.

- Naravno da novinari povezuju brojne igrače s nama. Ali, Ronaldo je prestar za nas - kazao je Hainer.

Portugalac je prije samo nekoliko dana napunio 35 godina. Ipak, u odličnoj je formi. Za Juventus je ove sezone odigrao 27 utakmica u svim natjecanjima i postigao 22 gola uz tri asistencije.

Komentari (1)

Viking Crew

Slažem se .

Odgovori 1 0

Jovičević: 'Dobili smo jako teškog protivnika'

"Maksimalno ću se posvetiti analizi protivnika, ali mi je zapravo najbitnije da moje igrače prati zdravlje u ova tri tjedna do utakmice", rekao je trener modrih juniora Igor Jovičević nakon što je saznao suparnika u osmini finala

Dinamovi juniori doznali protivnika u osmini finala LP

Utakmica će se igrati 3. ili 4. ožujka 2020. godine u Münchenu, a točan datum i vrijeme bit će kasnije potvrđeno. Igra se samo jedna utakmica.

ANKETA: Je li sudac Juventusu opravdano dosudio penal?

Nakon jednog centaršuta Ronaldo je iskušao udarac 'škaricama', a lopta je pogodila u ruku Calabriu. Iako je bio okrenut leđima od lopte i nije bilo nikakve namjere igranja rukom, sudac Valeri pokazao je na bijelu točku.

U prvom susretu polufinala talijanskog nogometnog Kupa Milan i Juventus su na San Siru odigrali 1-1, a pogodak za domaći sastav zabio je Ante Rebić. Hrvatski reprezentativac je postigao pogodak u 61. minuti, a izjednačio je Cristiano Ronaldo iz vrlo sumnjivo dosuđenog jedanaesterca u 91. minuti.