Kup: Olmo zabio lijepi prvijenac u porazu Red Bulla

Bundesliga 4. velj 202019:59 > 20:01
Maja Hitij, Bongarts

Nogometaši Red Bull Leipziga poraženi su od Eintrachta u Frankfurtu rezultatom 3:1 u osmini finala Kupa.

Domaći su došli do vodstva u 17. minuti i to s bijele točke. Strijelac je bio Andre Silva.

Ispostavilo se da je Silva postavio rezultat (1:0) prvog dijela, da bi Eintracht u 51. minuti povisio prednost na 2:0. Filip Kostić je sjajno istrčao kontru i matirao golmana gostiju.

Uspio je Leipzig smanjiti na 2:1 u 69. minuti preko dojučerašnjeg nogometaša Dinama Danija Olma koji je pogodio na asistenciju Angelina. Bio je ovo prvi gol Olma u dresu Leipziga.

Nakon gola gostiju je bilo prilika na obje strane, ali se rezultat nije mijenjao sve do sudačke nadoknade kada je Kostić postigao svoj drugi gol na utakmici i postavio konačnih 3:1.