Senzacija: Piatek karijeru nastavlja u Bundesligi

Bundesliga 29. sij 202018:50 > 19:06
Alessandro Sabattini/Getty Images

Najpoznatiji talijanski sportski novinar Gianluca Di Marzio objavio je u ovim trenucima informaciju da poljski napadač Krzysztof Piatek ima novi klub.

Dosadašnji napadač Milana dogovorio je sve uvjete s Herthom i transfer će, prema riječima Di Marzia, biti brzo služben.

Predstavnici njemačkog kluba stigli su danas u Milano gdje su razgovarali s upravom Rossonera i na kraju je posao zaključen.

Klub sa San Siro stadiona dobit će 27 milijuna eura plus bonusi. Poljak će put Berlina krenuti ili večeras ili sutra ujutru pa će obaviti liječničke preglede i potpisati ugovor, za sada se ne zna na koliko.

Nakon dolaska Zlatana Ibrahimovića postalo je jasno da za njega više nema mjesta u startnoj postavi i bilo je pitanje dana kada će otići.