Čudesni Werner prestigao Lewu! Leipzig misli ozbiljno

Bundesliga 18. sij 202021:00 > 21:09
Matthias Kern/Bongarts/Getty Images

U posljednjoj utakmici subotnjeg programa 18. kola Bundeslige, prvog nakon zimske pauze, vodeći Leipzig je na svom terenu protiv Union Berlina slavio sa 3-1.

Gosti su poveli u 10. minuti pogotkom Mariusa Bültera i sa minimalnim vodstvom otišli su na odmor.

Povezano

No, u drugom poluvremenu uslijedio je preokret. Na 1-1 poravnao je Timo Werner 51. minuti odličnim volejom s ruba 16-erca. Domaćini su prešli u vodstvo u 57. minuti, kada se nakon kornera najbolje snašao Marcel Sabitzer, a pobjedu je još jednim pogotkom potvrdio Timo Werner u 83. minuti.

Werner je ovim pogotkom došao do brojke od 20! Prestigao je kralja Bundeslige Roberta Lewandowskog koji je na 19.

Leipzig trenutno ima pet bodova više na samom vrhu Bundeslige od Borussie Monchengladbach i sedam više od Bayerna koji ima utakmicu manje.