Flamengov napadač dolazi u londonski klub

Bundesliga 5. sij 202013:38 > 13:48
(Photo by Bruna Prado/Getty Images)

Flamengov robusni nogometaš koji je tamo na posudbi iz Intera Gabriel Barbosa mogao bi karijeru nastaviti u Premiershipu

Brazilski napadač Gabriel Barbosa karijeru bi mogao nastaviti u engleskoj Premier ligi.

Prema pisanju brazilskih medija, Brazilac bi mogao karijeru nastaviti u Chelseaju koji je ozbiljno zainteresiran za njegove usluge.

Navodno i strateg kluba iz Londona Frank Lampard želi dodatno osnažiti napad i tako pomoći Abrahamu i ostalima da imaju još jednog golgetera. Jedino ostaje pitanje hoće li ovaj napadač ostati u Flamengu do kraja sezone ili će otići već ovog siječnja.

Gabigol je u dosadašnjoj karijeri nosio dres Intera, Santosa i Benfice, a u dresu Flamenga je u protekle dvije godine postigao 43 gola u 59 utakmica.