Nakon dolaska Halanda, Dortmund napušta jedan veznjak

Bundesliga 31. pro 201917:09 > 17:14
Jörg Schüler/Getty Images

Borussia Dortmund je objavio kako je njihov klub napustio vezni igrač Julian Weigl

Uprava Borussije Dortmund objavila je kako je njihov igrač Julian Weigl napustio klub i potpisao za portugalsku Benficu za cifru od 20 milijuna eura.

Obzirom da mu nije ponuđen novi ugovor, bilo je jasno da kako će Weigl napustiti sjeverozapad Njemačke, a osim Benfice zainteresirani su još bili Inter i Hertha.

Weigl je 2015. godine stigao u Borussiju Dortmund i od tada je upisao 174 nastupa za ovu momčad te je  postigao 4 gola.

‘Želio bih se zahvaliti svojim suigračima, osoblju BVB-a i svim navijačima ovog sjajnog kluba na sjajnom periodu i i uvijek ću Borussiju Dortmund imati u srcu’ – rekao je je 24-godišnjak u emotivnom oproštaju.