Kovačeva privremena zamjena ostaje trener Bayerna!

Bundesliga 22. pro 201912:46 > 12:49
Alexander Hassenstein/Bongarts/Getty Images

Čovjek koji je privremeno preuzeo klupu Bayerna nakon otkaza Niki Kovaču ipak će ostati trajno rješenje Bavaraca.

“U Bayernu smo jako zadovoljni s radom Hansija Flicka. Za njegovo vrijeme razvili smo se fantastično, i u kvaliteti igre i u rezultatima. Uvjeren sam da će Bayern s njime nastaviti gdje je stao zadnjih nekoliko utakmica, igrajući uspješan i atraktivan nogomet”, rekao je Karl-Heinz Rummenigge, prvi čovjek Bayerna.

Flick je preuzeo klupu nakon Kovačevog odlaska, a trebao je biti privremeno rješenje, no uprava kluba ipak je nakon utakmice s Bayernom odlučila kako je Flick trajno rješenje.

“Činjenica da su naši igrači bili ovako uvjerljivi zadnjih tjedana pokazuje da idemo u pravom smjeru s Hansijem Flickom za kormilom. On zaslužuje naše povjerenje”, rekao je sportski direktor Hasan Salihamidžić.

Oglasio se i sam Flick:

“Sretan sam što mi vjeruju u klubu. Uživam u ovome i došli smo do dobre pozicije za nastavak sezone. Sad punimo baterije i spremamo se za ostatak, pokušat ćemo osvojiti što više.”