Šok za Bayern! Ključni igrač odbio novi ugovor

Bundesliga 11. pro 201918:44 > 18:46
Maja Hitij/Bongarts/Getty Images

Španjolski reprezentativac Thiago Alcantara ovog siječnja mogao bi napustiti ekipu Bayerna.

Thiago je ponikao u Barceloni, ali je na ljeto 2013. godine sve iznenadio kada je odlučio potpisati za Bayern. Ovaj španjolski veznjak je odigrao preko 200 utakmica za minhenski klub, ali čini se da bi uskoro mogao promijeniti sredinu.

Naime, njemački mediji pišu da je Thiago pokazao želju napustiti Bayern već u siječnju, te da se želi vratiti u Španjolsku. Bavarci su mu ponudili novi ugovor, no ovaj 28-godišnji veznjak je to odbio.

Getty images/ Gonzalo Arroyo Moreno

Thiago se želi vratiti u Španjolsku, a navodno već je svom agentu rekao da kontaktira Barcelonu. Međutim, teško je očekivati da će ga katalonski klub uspjeti dovesti u siječnju i nije isključeno da Thiago potpiše za neki drugi klub iz La Lige.

Ukoliko Barcelona uspije prodati u siječnju Ivana Rakitića i Artura Vidala onda se može očekivati da se uključe u borbu za Thiaga jer bi na taj način koliko-toliko riješili financijske probleme u kojima se trenutno nalaze.