Lewandowski trebao zaigrati za drugi klub?

Bundesliga 2. pro 201916:32 > 16:40
Sebastian Widmann/Getty Images

Bayern je za vikend poražen od Bayer Leverkusena na domaćem travnjaku nakon čega su izašli natpisi da je Robert Lewandowski mogao zaigrati za Bayer

Poljak Robert Lewandowski igra u životnoj formi i trenutno je najbolji strijelac u njemačkoj Bundesligi.

Puno Bayern ovisi o njemu, osim toga u 13 utakmica u prvenstvu postigao je sjajnih 16 pogodaka, dok je u najelitnijem natjecanju Ligi prvaka u pet nastupa trenutno na brojci od 10 pogodaka.

Poljakov agent Maik Barthel progovorio je za njemačke medije i jednu anegdotu vezanu za početke karijere Lewandowskog s obzirom da se Bayer Leverkusen odlučio našaliti na društvenim mrežama na račun Poljaka jer je za vikend Bayern poaražen na Allianz Areni od Apotekara.

U posljednjoj sezoni prije odlaska u Njemačku, Lewandowski je za Lech Poznanj zabio 18 golova u poljskom prvenstvu. Barthel je rekao kako je uprava Bayera odbila prijedlog da Poljak dođe u Bayer uz tvrdnje da nije dovoljno dobar za njih. Sad nakon dugo vremena, izgleda kako su se grdno prevarili.