Bayern šokiran na Allianz Areni

Bundesliga 30. stu 201920:19 > 20:29
Alexander Hassenstein/Bongarts/Getty Images

Nogometaši Bayerna doživjeli su svoj prvi kiks od smjene hrvatskog trenera Nike Kovača

Nije krenilo dobro po Bavarce odmah na početku, Leon Bailey je iz sjajne polukontre pospremio loptu u mrežu i Bayer Leverkusen je poveo 1-0. Thomas Muller u 34. minuti poravnao je na 1-1 iz lijepe akcije. Hladan tuš za Bayern došao je samo minutu nakon Mullerovog gola, ponovno je junak bio Leon Bailey s čijom se brzinom bavarski stoperi nisu mogli nositi, pobjegao je sam iz kontre i zabio za 2-1. Slavlje Bavaraca nije dugo trajalo, do kraja utakmice nisu uspjeli postići pogodak te su momci privremenog trenera Hansa Dietera Flicka došli do svog prvog poraza.

Ovaj rezultat nikako nije dobar za Bayern koji se nalazi na četvrtom mjestu s 24 osvojena boda te konstantno pokušava uloviti prvo mjesto u Bundesligi.