Odlična vijest za Dalića, Kramarić ponovno zabio

Bundesliga 30. stu 201917:22 > 17:36
Adam Pretty/Bongarts/Getty Images

Andrej Kramarić bio je strijelac jedinog gola svoje momčadi u remiju s Fortunom Dusseldorf.

U 13. kolu Bundeslige Hoffenheim je na svom stadionu ugostio Fortunu Dusseldorf. Hrvatski reprezentativac Andrej Kramarić u 11. minuti je lijepim golom rezultat postavio za 1-0. Činilo se kao da će njegov pogodak biti dovoljan za pobjedu domaćih sve do 87. minute kada za goste zabija Hennings i poravnava rezultat na 1-1. Do kraja utakmice nitko nije uspio zabiti te je završilo neriješenim rezultatom.

Ovo je još jedna dobra vijest za izbornika Zlatka Dalića, Kramarić se čini potpuno oporavljen od ozljede nakon što je prošli i ovaj tjedan zabio gol.

U preostalim utakmicama RB Leipzig je slavio na gostovanju kod Paderborna sa 3:2, dok je utakmica između Kolna i Augsburga završila kao i ova, 1-1. Borussija Dortmund je u gostima porazila Herthu sa 2-1.

Početkom nastavka domaćini su postigli gol, ali je on na asistenciju VAR-a poništen, Hertha je nakon toga napadala na gol Borussije, ali se do kraja rezultat ipak nije promijenio pa su gosti uspjeli doći do nova tri boda.