Bivši klub Nike Kovača spremio mu trenerski posao

Bundesliga 28. stu 201915:26 > 15:28
Alex Grimm/Getty Images

Prema pisanju njemačkih medija, Kovaču je Hertha već nudila privremeni posao, ali njemu ta opcija nije bila zadovoljavajuća

Bivši njemački reprezentativac Jürgen Klinsmann zamijenio je smijenjenog Antu Čovića na mjestu trenera Herthe Berlin do kraja sezone, objavio je njemački klub u srijedu, no njemački mediji navode kako je to tek privremeno rješenje.

Stalno bi trebao biti bivši trener Bayerna, ali i bivši igrač Herthe i miljenik njenih navijača Niko Kovač. Prema pisanju njemačkih medija, Kovaču je Hertha nudila posao već sada kada su odlučili otpustiti Čovića, no Niki se ne da dolaziti samo zbog nekoliko tjedana ili mjeseci rada nego traži nešto dugoročnije. U Herthi su priča se, odlučili prihvatiti njegov stav pa će ga na ljeto ponovno pokušati dovesti na klupu.

U klub u kojemu je igrao u dva navrata, (1992.-1996., 2003.-2006.), Niko bi se trebao vratiti na ljeto kada istekne ugovor trenutnom treneru Klinsmannu.