Pochettino zauzima mjesto Nike Kovača?

Bundesliga 26. stu 201913:36 > 13:44
Mike Hewitt/Getty Images

Bivši trener Tottenhama postao je jedan od glavnih kandidata za klupu bivšeg kluba Nike Kovača

Čelnici donedavnog kluba Nike Kovača će se ovaj tjedan naći s Mauricijom Pochettinom kako bi razgovarali o upražnjenoj poziciji glavnog trenera, piše engleski Daily Mail.

Kovača je privremeno na toj poziciji zamijenio njegov pomoćnik Hans-Dieter Flick pod kojim je Bayern ostvario tri sigurne pobjede uz gol-razliku 10:0. Ipak, klupski gazde žele veće ime koje će voditi momčad u budućnosti, ali nije sigurno da će Pochettino dobiti posao.

Ima konkurenciju u treneru Ajaxa Eriku ten Hagu, koji je senzacionalno odveo Nizozemce do polufinala Lige prvaka prošle sezone gdje su nesretno ispali od Tottenhama golom u zadnjoj sekundi.

Upravo je Pochettino tada vodio Tottenham, izgubio sa Spursima u finalu Lige prvaka od Liverpoola, a onda katastrofalno krenuo u ovu sezonu zbog čega je dobio otkaz nakon pet godina u klubu. Njega je na toj poziciji zamijenio Jose Mourinho.