Borussijin trener o Mandži: Morate uzeti u obzir godine

Bundesliga 23. stu 201913:49 > 13:52
Tullio M. Puglia/Getty Images

Jedan od klubova s kojim se povezuje Mandžu je dortmundska Borussia, pa su tim povodom njemački novinari upitali trenera Luciena Favrea za komentar.

Zimski prijelazni rok je pred vratima i pitanje je vremena kad će Mario Mandžukić napustiti Staru Damu.

“Prije tri ili četiri godine ne bi se postavljala nikakva pitanja oko njega. Vrlo je dobar igrač, ali već su mu 33 godine i to se ne smije zaboraviti u današnjim procjenama vrijednosti”, rekao je Favre za Bild.

Zatim su ga pitali traži li uopće Borussia napadača u zimskom prijelaznom roku.

“Kao što je sportski direktor Michael Zorc već istaknuo, na zimu ćemo napraviti analizu. Ako zaključimo da trebamo napadača, sigurno ćemo pokušati nešto napraviti”, objasnio je Favre.

Osim Borussije, za Mandžukića se navodno već duže vrijeme zanima i Manchester United te neki klubovi iz američkog MLS-a, uključujući i Beckhamov novi klub Inter Miami.