10.11.2019 | 20.33

Borussia ljubomorno drži vrh tablice

Nogometaši Borussije Monchengladbach na svom su terenu porazili Werder za nova tri boda i održanje vrha prvenstvene ljestvice

Nogometaši Borussie (M) i dalje drže vrh Bundeslige nakon što su u 11. kolu kod kuće slavili protiv Werdera s 3-1.

Pogotke su za domaće polučili Bensebaini (20) i Herrmann (22, 58), dok je počasni gol Werder dao Bittencourt (90+3). Klub iz Moenhengladbacha sada ima četiri boda prednosti u odnosu na pratitelje.

Bayer je bio uspješan kod Wolfsburga s 2-0 golovima Bellarabija (25) i Paulinha (90+5). Kod Wolfsburga je Josip Brekalo ušao u igru u 62. minuti.

Freiburg je kod kuće pobijedio Eintracht s 1-0 golom Petersena u 77. minuti, a momčad iz Frankfurta je dvoboj okončala s devet igrača. Freiburg je sada četvrti s istim brojem bodova kao i Bayern.

Vodi Borussia (M) s 25 bodova, a Leipzig, Bayern i Freiburg imaju po 21 bod.