Navodi ipak točni? Kovač otišao zbog igrača

Bundesliga 10. stu 201915:41 > 15:59
Dean Mouhtaropoulos/Getty Images

Napokon došla potvrda sa samog vrha o pravim razlozima Kovačevog odlaska

Već duže vrijeme pričalo se o nezadovoljstvu igrača Bayerna trenerom Kovačem i o igračima koji ga sabotiraju jer nisu zadovoljni njegovom politikom vođenja tima.

Sada se nakon višemjesečne trakavice napokon oglasio i predsjednik kluba Uli Hoeness: “Postojale su struje unutar momčadi koje su htjele da Kovač ode. U skladu s tim čelništvo kluba je reagiralo”, rekao je Hoeness koji je stao u obranu igrača kazavši kako ne smatra da su Bayernovi igrači teški za trenirati.

“Ne želim u ovim trenucima nakon velike pobjede razmišljati što je bilo ranije. U sljedećim tjednima ćemo razgovarati o mogućim opcijama. Prva tema bit će Hansi Flick. Ne možete tek tako zažmiriti na ove rezultate”, zaključio je.

Hansi Flick nakon dvije odigrane utakmice ima stopostotni učinak s gol-omjerom 6 – 0.