08.11.2019 | 22.58 > 23:01

Kramarićev Hoffenheim do nove pobjede i drugog mjesta

Šestom pobjedom u sezoni Hoffenheim je došao do 20 bodova i drugog mjesta

Nogometaši Hoffenheima slavili su na gostovanju u Koelnu sa 2-1 (0-1) u prvoj utakmici 11. kola njemačkog prvenstva i privremeno se probili do drugog mjesta na ljestvici bez da im je u tome pomogao hrvatski reprezentativac Andrej Kramarić, koji zbog ozljede nije bio ni na klupi za pričuve.

Koeln je poveo pogotkom Cordobe u 34. minuti. Preokret u nastavku donio je Adamyan koji je je ušao u igru na početku drugog poluvremena. Prvo je postigao pogodak za 1-1 u 48. minuti, a u sučevom dodatku je na njemu napravljen prekršaj za kazneni udarac iz kojeg je Locadia donio pobjedu gostima.

Šestom pobjedom u sezoni Hoffenheim je došao do 20 bodova i drugog mjesta, dva manje od vodeće Borussije Moenchengladbach. Koeln je sa sedam bodova ostao na 17. mjestu u zoni ispadanja.