Wenger: Odlično pričam njemački…

Bundesliga 7. stu 201911:26 > 11:38
Charlie Crowhurst, Getty Images Sport

Bayern je u potrazi za novim trenerom nakon što je njihovu klupu napustio Niko Kovač, a jedan od glavnih kandidata je i Arsene Wenger

Nakon što se uprava Bayerna sporazumno razišla s Nikom Kovačem, Bavarci traže novog trenera. Jedan od glavnih kandidata da preuzme užarenu klupu njemačke momčadi je i bivši trener Arsenala, Arsene Wenger.

Navijači Bayerna simpatiziraju 70-godišnjeg Francuza, a i sam Wenger je izjavio da ne bi imao ništa protiv da se proba raditi u Bundesligi.

‘Volio bih porazgovarati s Bayernom, jer poznajem tamo ljude koji vode klub zadnjih 30 godina. Nekad davno sam i ja bio vrlo blizu da preuzmem njihovu klupu.’

Francuz je bez trenerskog angažmana još od prošlog ljeta kada se razišao s Arsenalom kojega ja vodio 22 godine. Nakon što je Niko Kovač napustio poziciju trenera, klub će do pronalaska novog trenera voditi pomoćnik Hans Flick.

‘Još jedna stvar mi ide u prilog, a to je da dosta tečno pričam njemački. Ali, još nisam donio odluku da li će trenirati neku momčad. Zadovoljan sam što sam sve napravio u karijeri, ali istina je da mi nogomet nedostaje’ , zaključio je Wenger.