Eintracht dirljivom objavom podržao Niku Kovača

Bundesliga 4. stu 201917:38 > 17:40
Foto: Getty Images/Sebastian Widmann

Nakon teškog poraza od bivšeg kluba Eintrachta Niko Kovač dobio je otkaz na mjestu trenera Bayerna iz Munchena.

Iako se još sinoć u večernjim satima činilo kako će Kovač dobiti šansu u iduće dvije utakmice bavarskog diva, nešto kasnije stigla je i službena vijest kako su Niko i Bayern sporazumnim raskidom ugovora prekinuli suradnju.

Eintracht je u subotu slavio protiv Bayerna rezultatom 5:1 (Bavarci su od devete minute igrali sa igračem manje), pa je tako klub iz Frankfurta “pogurao” svog nekadašnjeg stratega Niku Kovača ka izlaznim vratima minhenskog velikana.

Nakon službene potvrde o Kovačevom odlasku iz Bayerna, iz Eintrachta su svom bivšem treneru uputili poruku podrške i tako pokazali da nisu zaboravili što je sve učinio za njih:

“Ovdje u Frankfurtu, tvoja zvijezda sija sjajnije nego na jugu Niko. Pronaći ćeš svoj put, treneru osvajaču kupa”, stoji u objavi Eintrachta na Twitteru.