Bayern ruši rekord igračem kojeg je Kovač oduševio

Bundesliga 9. lis 201910:02 > 10:07
Alexander Hassenstein/Bongarts/Getty Images

Philippe Coutinho ovog je ljeta stigao na posudbu u Bayern iz Barcelone i vrlo brzo pokazao da je pojačanje za bavarski klub.

Bayern ima opciju da na kraju sezone otkupi Coutinha za 120 milijuna eura, a u klubu već sad odlučili da će otkupiti njegov ugovor te će Brazilac postati najskuplje pojačanje kluba u povijesti.

Sam Brazilac je oduševljen u Münchenu, a ima riječi hvale za trenera Niku Kovača.

– Niko je vrhunski trener i sjajan tip koji obožava žestoki rad. Otvoren je prema svima nama, ima dobar odnos s igračima i presretan sam što surađujem s njim – rekao je Coutinho, kojeg hvali i sam Kovač.

– Kad ima loptu, to izgleda kao da pleše s njom. Coutinho u svakom trenutku zna što mu je činiti, gdje poslati loptu, kada i kako. Fenomenalan je igrač.

I dok mu s Coutinhom ‘cvjetaju’ ruže, Kovač je problem u svlačionici Thomas Müller, koji je izgubio živce nakon Nikine izjave: ‘Ako nam ponestane ljudi, Muller će sigurno dobiti minutažu.’

Bila je to kap koja je prelila času za legendu Bayernu koji je nakon toga zatražio odlazak iz kluba.