City se predomislio: Žele zadržati Sanea unatoč ozljedi

Bundesliga 11. ruj 201922:41 > 23:22
Getty Image/Alexander Hassenstein / Staff

Krilo Manchester Citya Leroy Sane oporavlja se od operacije koljena, a ‚Građani‘ već kuju plan kako ga zadržati u klubu i osujetiti eventualne napore Bayerna da ga angažira.

Sane se u utorak vratio u Manchester. Poslije operacije koljena, kojoj je bio podvrgnut prije oko tri tjedna, njemački reprezentativac se oporavljao u klinici i austrijskom Innsbrucku.

Još nije poznato kada će 23-godišnjak biti u prilici ponovno zaigrati. Na Otoku se nagađa o njegovom povratku tijekom zime, dok neki napominju da je vjerojatnije da se to dogodi na proljeće.

Bayern je još zainteresiran za Sanea, te bi se iniciranje ponovnih pregovora sa Cityem moglo dogoditi tijekom predstojećeg zimskog prijelaznog roka. Prvak Engleske to, navodno, osujetiti, te planira sa Nijemcem prijevremeno produžiti ugovor, bez obzira na brzinu njegovog oporavka.

City je siguran da će veliki talent njemačkog nogometa ostati vjeran klubu, bez obzira na to što su pregovori sa Bavarcima prije njegove ozljede bili blizu završne faze.