31.08.2019 | 17.16

Gol i asistencija sjajnog Perišića u pobjedi Bayerna

Bayern Munich

Njemački prvak Bayern Munchen slavio je u 3. kolu njemačke Bundeslige protiv Mainza sa , a hrvatski nogometaš Ivan Perišić je briljirao u dresu bavarske momčadi.

Ivan Perišić

Martin Rose/Bongarts/Getty Images

Mainz je šokirao Bayern na Allianz Areni došavši u vodstvo već u 6. minuti kada je pogodio Boetius. Ipak, onda je na scenu stupio raspoloženi Ivan Perišić.

Hrvatski nogometaš prvo je asistirao Pavardu u 36. minuti za 1:1, treba reći da je Francuz sjajno pogodio iz voleja, a onda su zamijenili uloge u 54. minuti kada je Pavard asistirao, a Perišić lijepo pogodio glavom za 3:1.

David Alaba je u međuvremenu postigao krasan pogodak iz slobodnog udarca u 45. minuti za vodstvo od 2:1.

Golijadu bavarske momčadi nastavio je Coman u 64. minuti, a posljednja dva pogotka postigli su Lewandowski u 78. i Davies u 81. minuti.

Ivan Perišić igrao je do 67. minute za Bayern.