Boris Pavić novi trener Širokog Brijega

BIH 9. lip 201816:59 > 17:02
Alexander Hassenstein Getty Images Sport

Hrvatski nogometni stručnjak Boris Pavić potpisao je ugovor s bosansko-hercegovačkim premijerligašem Širokim Brijegom te će ga voditi u sljedećoj sezoni, potvrdili su u subotu čelnici kluba.

Pavić će na klupi plavo-bijelih nasljediti Gorana Sablića koji je ovoga tjedna potpisao ugovor s moldavskim Šerifom.

Novi strateg Širokog Brijega prozivku igrača obavit će već u ponedjeljak, 11. lipnja, kada će započeti pripreme za natjecanja u Europskoj ligi te za novu sezonu natjecanja Premijer lige.

Ovaj 45-godišnji Sinjanin je do sada vodio momčadi zeničkog Čelika, Viteza, kakanjskog Rudara i Junak iz Sinja.

Pavićev prvi pomoćnik bit će Denis Ćorić, dok će se stručnom stožeru, uz kondicijskog trenera Matu Brekala i trenera vratara Nikolu Marića, priključiti i Jure Ivanković kao drugi pomoćnik, naveli su iz širokobriješkog nogometnog kluba.

(Hina)