Pobjede Tsmokija i Yeniseyja

VTB United League 16. lis 201617:49 > 18:02
Getty Image/ Pool

Košarkaši Tsmokija i Yeniseyja su ostvarili pobjede u dva nedjeljna susreta VTB lige.

Tsmoki je u Minsku bio bolji od Avtodora iz Saratova rezultatom 89:83, po četvrtinama 17:18, 17:25, 30:20, 25:20.

Najučinkovitiji u bjeloruskoj ekipi je bio Laimonas Kisielius sa 22 poena, dok su Đorđe Gagić i Justin Gray upisali po 14, a Nemanja Milošević 13 uz sedam skokova.

Nicholas Minnerath je postigao 23 poena za momčad Avtodora, a imao je i devet skokova.

Dvoznamenkasti su bili još Brandan Fraizer sa 11 poena i Tomislav Zubčić sa 14 poena.

Yenisey je kao gost svladao Lokomotiv Kuban rezultatom 68:66, po četvrtinama 19:20, 12:15, 18:17, 19:14.

U pobjedničkoj ekipi je Frank Elegar ubacio 18 poena, uz sjajnih 13 skokova, od toga 12 u obrani, a pratili su ga Vladislav Truškin sa 12 poena i Tony Taylor s 11.

Taylor Rochestie je predvodio Lokomotiv sa 19 poena, Maurice Collins je ubacio tri manje, dok je ostatak momčadi iz Krasnodara ostao na jednoznamenkastom učinku.