VTB liga i ove sezone na Sportklubu

VTB United League 28. ruj 201618:59 > 19:08
Photo by Dmitry SerebryakovTASS via Getty Images)

Sportklub je i ove sezone osigurao prava na utakmice VTB lige, koja je prošle sezone iznjedrila prvaka Europe i klub koji je igrao na final fouru Eurolige, CSKA i Lokomotiv. Prva utakmica u izravnom prijenosu je dvoboj Astane i Unicsa.

I ove ćemo sezone imati priliku gledati najbolju košarku istočne Europe i Rusije u vidu VTB lige. CSKA, Khimki, Unics, Lokomotiv i još 10 drugih klubova borit će se u regularnom dijelu sezone uz izravne prijenose na Sportklubu. CSKA brani naslov i posljednjih nekoliko sezona je neprikosnoven u domaćem prvenstvu, a može li ga netko konačno svrgnuti s trona saznat ćemo u narednih 8-9 mjeseci. Počinjemo u srijedu, 5.10, s utakmicom Astana – Unics, koja ide uživo u 16.00.