Veljko Mršić novi izbornik košarkaške reprezentacije?

Reprezentacija 15. tra 201921:04 > 21:05
Aykut Akici/EB via Getty Images

Ponovno je tema u HKS-u izbornik hrvatske košarkaške reprezentacije, a čini se kako je sve bliži rastanak s Draženom Anzulovićem.

Iako još nema povrde iz Hrvatskog košarkaškog saveza čini se kako je sve spremno za promjenu na klupi reprezentacije. Iz različitih izvora stižu informacije kako će Veljko Mršić biti novi izbornik, a Dražen Anzulović će nakon neuspješnih kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo u Kini dobiti otkaz.

Mršić trenutno obavlja dužnost sportskog direktora Cedevite, ali nikada nije krio kako mu je želja jednog dana voditi reprezentaciju.

Uskoro očekujemo više informacija, a vidjet ćemo što na sve ovo kažu čelnici HSK-a Stojko Vranković i Dino Rađa.

Veljko Mršić je jedno vrijeme radio i kao stručni sukomentator na Sportklub televiziji.

sportklub