ACO ZA SK Rađa, nemaš više referenci za svoj posao!

Reprezentacija 5. ožu 201915:36 > 15:43
Alex Livesey/Getty Images

U SRIJEDU u 19 sati na Sportklubu 1 pogledajte ekskluzivni razgovor s bivšim hrvatskim izbornikom, trenutno glavnim čovjekom brazilske reprezentacije, Aleksandrom Petrovićem.

Razgovor je vodio Marin Mrduljaš, a s uglednim gostom pretresao je različite teme. Neizbježno je bilo zahvatiti stanje u hrvatskoj košarci, netom završeni ciklus kvalifikacija za SP, sudbinu izbornika Anzulovića, kvalitetu rada Dine Rađa na čelu Stručnog savjeta košarkaškog saveza…

Petrović je u razgovoru bio uobičajeno izravan i otvoren, a nije se libio izraziti mišljenje niti o tome treba li hrvatskoj reprezentaciji stranac, kakav je smisao regionalne lige i kako poboljšati kvalitetu domaćeg košarkaškog natjecanja.

Također, Babo i Aco određeno vrijeme odvojili su na aktualne rezultatske uspjehe koje hrvatski stručnjak bilježi na klupi Brazila.

Sve navedeno moći ćete pogledati u SRIJEDU u 19 sati na Sportklubu 1, ne zaboravite biti uz vaš TV prijemnik sutra u to vrijeme!