Ako još nekoga zanima: Uljarević umjesto Junakovića

Reprezentacija 24. velj 201921:04 > 21:13
FIBA

Hrvatska košarkašak reprezentacija, koja nije uspjela izboriti plasman na košrakaško SP svoju će posljednju utakmicu igrati u ponedjeljak 25. veljače protiv Mađarske. Dvoboj se igra od 18.30 sati na Sportklubu 1.

Martin Junaković zadobio lakšu ozljedu te će ga zamijeniti Karlo Uljarević.

Hrvatska košarkašak reprezentacija, koja se nije uspjela izboriti plasman na košrakaško SP svoju će posljednju utakmicu igrati u ponedjeljak 25. veljače protiv Mađarske. Dvoboj se igra od 18.30 sati na Sportklubu 1.

Marina Kobzeva/EB via Getty Images

Martin Junaković zadobio lakšu ozljedu te će ga zamijeniti Karlo Uljarević.Karlo Uljarević, Perić Hrvoje, Marčinković Pavle, Krušlin Filip, Toni Katić, Jakov Mustapić, Toni Nakić, Toni Perković, Darko Planinić, Miro Bilan, Domagoj Vuković, Krešimir Ljubičić. Utakmicu će s klupe voditi Dražen Anzulović, a o njegovoj će se sudbini razgovarati vjerojatno od utorka.