Skelinov popis igrača za Rumunjsku i Nizozemsku

Reprezentacija 19. velj 201816:07 > 16:18
sportklub

Izbornik hrvatske košarkaške reprezentacije Ivica Skelin objavio je listu 18 igrača koji će biti u konkurenciji za dvoboje kvalifikacija za SP u Kini protiv Rumunjske i Nizozemske.

FIBA

Na konferenciji za medije u Zadru, izbornik hrvatske reprezentacije Ivica Skelin potvrdio je imena 18 igrača koji će biti dostupni za dvoboje s Rumunjskom (23. veljače) i Nizozemskom (26. veljače).

Popis igrača: Luka Babić, Roko Badžim, Miro Bilan, Domagoj Bošnjak, Ivan Buva, Ante Delaš, Toni Katić, Filip Krušlin, Dominik Mavra, Jakov Mustapić, Hrvoje Perić, Fran Pilepić, Darko Planinić, Marko Popović, Ivan Ramljak, Željko Šakić, Rok Stipčević i Luka Žorić.

Hrvatska će vrsta ovog tjedna trenirati u dvorani Krešimira Ćosića u Zadru gdje će i ugostiti spomenute protivnike.

Podsjećamo, Hrvatska je vrlo loše započela kvalifikacije, porazima od Nizozemske i Italije, pa je jasno kako u ova dva dvoboja postoji veliki imperativ pobjeda. Zasigurno najveće pojačanje za reprezentaciju biti će Ivan Buva, trenutno član Istanbul BB, te najbolji strijelac turskog prvenstva. Buva je propustio prve dvije utakmice.