KRAJ! Pobjeda Hrvatske u Draženovom domu

Reprezentacija 21. velj 202018:47 > 18:48
Nicolò Campo/Pacific Press/LightRocket via Getty Images

Hrvatska igra prvu utakmicu kvalifikacija za Eurobasket iduće godine, protivnik je Švedska

Prvo poluvrijeme je sjajno počelo za hrvatsku košarkašku reprezentaciju, koja uz sjajno popunjen Draženov dom grabi ka pobjedi, barem u ovom trenutku jer je na semaforu trenutno 41:20 za Mršićevu momčad.

Šveđani su zabili prvi koš iz igre nakon skoro devet minuta igre, a ukupno su zabili samo šest poena u prvoj četvrtini.

Drugu četvrtinu Šveđani su nešto zaigrali, ali naši košarkaši zasad dobrom obranom drže dobar rezultat na poluvremenu, nadamo se da će se tako nastaviti i u drugom dijelu.

I u drugom dijelu se nastavila dobra igra Mršićevih izabranika. Šveđani su i dalje očajni, nikako ne mogu pronaći šut, u napadu su dosta bezidejni. Zasad se igra koš za koš, izgleda kako pobjeda uopće ne dolazi u pitanje. Kod naših zasad sjajni Drežnjak sa 13 poena, dok Šveđane zasad predvodi Borg sa dva poena manje. Gosti su zasad najviše poena zabili u trećoj četvrtini, ali pokazuju znakove buđenja.

Počela je i zadnja dionica, sedam minuta je do kraja, a naši košarkaši imaju komotnih 15 koševa prednosti. Pet minuta je do kraja, sada je upitno s kojom će razlikom završiti dvoboj u Draženovom domu.