Preko Jordana žele do Duranta

NBA 24. lip 201920:55 > 21:01
Harry How, Getty Images Sport

Brooklyn Netsi žele korak više u odnosu na prošlu sezonu kada su u prvoj krugu doigravanja poraženi od Philadelphije, a jedan od igrača kojim žele osvježiti roster je DeAndre Jordan.

Novinar New York Timesa Mark Stein tvrdi da rukovodstvo Netsa razmišlja o dovođenju slobodnog agenta koji je prošlu sezonu završio u New York Knicksia, a sve u nadi da će u klub privući njegovog bliskog prijatelja Kevina Duranta.

Ovaj 30-godišnji centar je 2008. bio tek 35. pick Clippersa na draftu, a dres kluba iz Los Angelesa nosio je do lipnja 2018. kada je trejdan u Dallas. Mavsi su ga posljednjeg dana siječnja ove godine poslali u Knickse.

Durant ima opciju da ostane u Golden Stateu posljednju godinu iz ugovora za 31,500,000 dolara, a zbog ozljede Ahilove tetive najvjerojatnije će propustiti cijelu sezonu.