Babini planovi za slobodno ljeto i poruka navijačima

NBA 16. svi 201913:02 > 13:10
Photo by Andy Lyons/Getty Images)

Bojan Bogdanović osvrnuo se na sezonu iza sebe, pa otkrio za planove za budućnost. Na kraju je poslao i poruku navijačima Pacersa.

Bojan Bogdanović ugovor s Indiana Pacersima ima do 1. srpnja, nakon čega bi trebao dobiti ugovor znatno bogatiji od ovosezonskih 10,5 milijuna dolara.

PItanje je samo u Pacersima ili nekom drugom klubu. Za službenu stranicu klubu Babo je progovorio o sezoni u kojoj je njegova momčad ispala u prvom krugu doigravanja.

– Malo sam razočaran jer smo imali izvrsnu regularnu sezonu, iako smo se cijelo vrijeme borili s ozljedama. Kad se Victor ozlijedio, nisu nam davali šanse ni da uđemo u doigravanje, ali uspjeli smo. Serija s Bostonom se svela na prve dvije utakmice, propustili smo priliku dobiti jednu od prve dvije i uzeti prednost domaćeg terena – rekao je Bogdanović, prenosi Index.hr.

– Znao sam koliko sam dobar i koliko mogu biti dobar za ovu momčad i druge u NBA ligi. Nekad se moraš žrtvovati jer imamo Victora kao vođu i dobre mlade igrače. Pokušavao sam se uklopiti u sustav, mislim da sam u prvoj sezoni igrao prilično dobro, a posljednjih mjeseci, kad se Victor ozlijedio, znao sam da moram preuzeti veću odgovornost – istaknuo je Bogdanović pa dodao:

– Mnogi igrači iskorače i igraju bolje nego prije jer se inače žrtvuju za momčad, ali i drugi su igrali jako dobro, svi smo napravili iskorak i pokazali ljudima da su u krivu, iako je teško tako govoriti nakon poraza 4:0 u play-offu.

Ovog ljeta Bogdanović nema obaveza s reprezentacijom.

– Ovo će mi biti prvo ljeto otkad sam imao 16 godina u kojem nemam obveza s reprezentacijom, odmorit ću um i tijelo i pokušati raditi na svojoj igri da budem bolji sljedeće sezone.

Za kraj je imao poruku za navijače Pacersa.

– Ostali su uz nas i kad smo ostali bez jedine prave zvijezde. bili su uz nas na svakoj utakmici. Razočaran sam zbog nas, ali i zbog njih, što nismo mogli dobiti barem jednu utakmicu protiv Bostona.