U nedjelju na SK dvije NBA majstorice

NBA 11. svi 201920:46 > 20:49
Matthew Stockman/Getty Images

U nedjelju sedme utakmice u seriji NBA doigravanja igraju Denver i Portland te Toronto i Philadelphia. Oba dvoboja moći ćete pratiti na Sport Klubu. Pravo uživanje za ljubitelje NBA.

Denver se za mjesto u finalu Zapadne konferencije bori s Portlandom i sedmu utakmicu serije odigrat će u nedelju s početkom u 21:30.

Imali su Nuggetsi meč loptu i u šestoj utakmici, ali je Portland uspio produžiti seriju. Denver će tako i u drugoj rundi doigravanja morati odigrati maksimalan broj utakmica.

Odluku o tome tko će se protiv Golden Statea boriti za mjesto u velikom finalu pratite ekskluzivno na Sport Klubu 3.

Pred istim zadatkom bit će i Toronto i Philadelphia koji svoju utakmicu igraju jedan sat poslij ponoći. Toronto je u petoj utakmici bio veoma uvejrljiv, obrana Sixersa nije funkcionirala ali je Phila nadoknadila sve u šestoj utakmici u kojoj su slavili s 11 poena razlike i tako sebi dali šansu da u majstorici igraju za finale konferencije.

Da li će u finale Istoka kanadska momčad ili Sixersi i tko će na megdan Milwaukeeju moći ćete ispratiti na Sport Klubu 1.