Durant napušta Oakland, evo gdje nastavlja karijeru?

NBA 25. tra 201916:06 > 16:15
Thearon W. Henderson/Getty Images

Košarkaš Golden State Warriorsa i jedan od najboljih igrača današnjice Kevin Durant mogao bi sljedeće sezone igrati za drugi klub.

Kevin C. Cox/Getty Images

Durant bi prema pisanju američkog ESPN-a trebao sljedeće sezone završiti u redovima Los Angeles Clippersa, kod našeg Ivice Zubca.

Navodno, bliski izvori kluba iz Los Angelesa su potvrdili ovu priču, a Clippersi su već stupili u kontakt s predstavnicima KD-a.

Prednost momčadi iz Los Angelesa je što sljedeće sezone imaju najviše ambicije, a na čelu kluba je najbogatiji vlasnik u NBA ligi Steve Ballmer (bivši suvlasnik Microsofta).

Osim Duranta, spominje se dolazak i Kawhija Leonarda, a u slučaju dolaska ove dvojice jasno kako bi Clippersi postali prvi favoriti sljedeće sezone za naslov prvaka.