Košarka

15.04.2019 | 09.53 > 10:00

Milwaukee Bucks

Giannis Antetokounmpo za samo 23 minute ubacio je 24 poena, a društvene mreže 'gore' zbog sjajnog zakucavanja u trećoj četvrtini.

Silovito su Milwaukee Bucksi krenuli u NBA doigravanja, na svom su parketu sa 121: 86 pobijedili Detroit Pistonse.

Predvodio ih je Giannis Antetokounmpo koji je za samo 23 minute na parketu ubacio 24 poena te dodao 17 skokova.

Dvoranu je Grk na noge dignuo sredinom treće četvrtine kada je presjekao napad Pistonsa, krenuo u kontru pa se odrazio gotovo s linije slobodnih bacanja i zakucao.

- Nisam bio svjestan odakle sam se odrazio. Moram to pogledati - rekao je Antetokounmpo.