Nakon Kingsa, još dva NBA kluba otpustila trenera

NBA 12. tra 20198:53 > 8:57
Jason Miller/Getty Images

Na promjenu na klupi nakon završetka sezone u kojoj nisu izborili doigravanje odlučili su Cleveland Cavaliersi i Memphis Grizzliesi.

Na dan kada je Vlade Divac dobio novi ugovor u Sacramento Kingsima pa kao prvi potez dao otkaz treneru Daveu Joergeru, za smjenu trenera odlučila su se još dva kluba, a riječ je o Cleveland Cavaliersima i Memphis Grizzliesima.

Cavsi su sezonu završili kao pretposljednja momčad Istoka s 19 pobjeda, pa su u klubu odlučili kako neće produžiti ugovor s Larryjem Drewom.

On je na klupi Cavsa bio od studenog prošle godine, ugovor mu je istekao na kraju ove sezone, a novi neće dobiti.

Kao njegov nasljednik spominje se pomoćni trener Portland Trail Blazersa David Vanterpool.

Otkaz je dobio i trener Grizzliesa J.B. Bickerstaff, koji ih je ove sezone odveo do 12. mjesta Zapada s omjerom 33-49. To mu nije bilo dovoljno da zadrži posao na klupi na kojoj je sjedio od studenog 2017.